Menu

Co na to Sandra, czyli moje przemyślenia o codziennym życiu

Trudno zamknąć się w jednej konkretnej kategorii bloga. Lifestyle, moda, kosmetyki,codzienne życie i sytuacje, które spotykają nas każdego dnia. To wszystko i jeszcze więcej tu znajdziesz.

Cześć

co.na.to.sandra

Cześć i czołem. Jestem Sandra i od pewnego kilku dni zastanawiałam się nad założeniem bloga. 

Podjęłam tę decyzję, ponieważ Instagram nie pozwala na dodawanie zbyt długich tekstów ( swoją drogą- instagram.com/co.na.to.sandra ).

Mój blog nie będzie prowadzony w jednej konkretnej kategorii czy w jednym temacie. Chcę, aby każdy znalazł coś dla siebie, dlatego będę tutaj opisywać sytuacje, które mnie potkały, będę recenzować kosmetyki, różne miejsca, które zwiedziłam.

Chciałabym żeby było to miejsce pełne kultury i braku hejtu. Jeśli się ze mną nie zgadzasz, to napisz dlaczego, podaj jasne, konkretne argumenty. 

Zdaję sobie sprawę z tego, że moje zdanie na pewne tematy jest niezgodne z ogólnym przekonaniem ludzi i nie zawsze będzie ono zrozumiałe, ale szanujmy się nawzajem. 

Mam nadzieję, że spędzisz tu miło czas. :)

 

S.

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [pilule-minceur.eu] *.dynamic.chello.pl

    Regularnie będę do Ciebie zaglądać - kiedy pojawi się pierwszy wpis?

  • jola321

    Widzę, że chcesz poruszyć temat mody. Czy mogłabyś powiedzieć producenta jakich okularów lubisz najbardziej i dlaczego? W moim przypadku jest to Ray Ban. Niebawem, chcę kupić nowy model. Najprawdopodobniej kupię go w tym miejscu: www.twojesoczewki.com/104-okulary-przeciwsloneczne-ray-ban

© Co na to Sandra, czyli moje przemyślenia o codziennym życiu
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci